Listopad 2013

vzkříšení

27. listopadu 2013 v 18:35 | Thome
Jelikož se objevilo pár tváří, co by nejspíše zájem mělo. Rozhodnutí padlo. Ostrov se pokusím vzkřísit!

Fórum se založí nové, předělávky budou za pochodu hry a prozatím žádné akce, nic. Volná hra. Jediné co se může stát, je nějaký zásah z venku, pro spestření hry.

Také se hledají nový vůdci pro gangy, zájemci do komentářů (Sheitan má předností právo na svůj gang).
Registrace se mohou odesílat, nevidím problém.
Pokud si někdo chce nechat svoji, již registrovanou postavu nechat, napište do komentářů.
Administrátor zůstává stejný, ale mění se jméno, vzhled, povaha, věk, vše.
Menší změna, administrátor se rozhodl nakreslit si vlastní obrázek a pokud bude laskvý nebo bude nějak při chuti, je možné, že by vytvořil linearty, podle kterých by se později odvíjel vzhled. BTW: neposílal by se obrázek, ale popis a dle toho by se pak vzhled vytvořil.
Ukázka admina (z druhého blogu: Dite-a-velikan.blog.cz):

Pokus o vzkříšení!

21. listopadu 2013 v 19:15 | Thome
Zdravím vás vyhnanci.
Už dlouho se tu neukázal živá duše a upřímně? Je mi to tak trochu líto. Proto bych se ráda zkusila pokusit to tu vzkřísit :)
Změnila bych pár věcí. Jako jsou gangy, nejspíše bych je kompletně zrušila a udělal spíše něco jako skupinky, které prostě drží při sobě a bude to tu jako rpg, kde se snažíte přežít. Nebo udělat dva gangy, které bojují o ostrov. začalo by se s územím půl na půl a postupně by se dle aktivity a různých faktorů měnila veliksot území atd.
Měl by někdo zájem o vzkříšení? I nový hráči, kteří by měli zájem. Prosím do komentářů, pokud uvidím jakýkoli zájem o vzkříšení, probudím to tu :)
Thome