Registrace

7. září 2013 v 20:00 | Thome

K zamyšlení: Každý klan má specifickou vlastnost pro všechny členy, každý klan vyniká v něčem jiném, proto na to myslete při vytváření postavy.

Madra: Klan vynikající v síle, do všeho se vrhají po hlavě a jsou velice tvrdohlavý.
Siada: Klan vynikající ve strategii, jsou to nejinteligentnější lidé na světě
Paulo: Lháři a podvodníci, ale také vynikající zpěváci a herci.
Reuvër: Neuvěřitelně klidní a obratní. Moc věcí je nenaštve, ale když už něco jo, jejich naštvání trvá nezkutečně dlouho.
Seneko: Jejich klan vyniká s lukem a šípem, dokáží tiše našlapovat a umí se skvěle maskovat.

Kontaktní e-mail: Udávejte e-mail na který se aspoň 2-3 týdně podíváte. Když vás budu chtít kontaktovat, nechci lítat po všech čertech.
Jméno postavy: Nejvhodnější jsou smyšlená, ale srozumitelná jména. Berou se i anglická, ale originální jména se mnohem více preferují. Snažte se vyhýbat japonským, českým a slovenským jménům.
Věk: Minimální věk je 14 let a maximální 75 let
původní klan: Z jakého klanu jste pocházeli? Na výběr výšše.
Bývalé postavení: obyčejný člen/ Výšše postavený/bojovník/ léčitel/ následník vůdce. Následníkem vůdce může být pouze jeden, proto si prosím zkontrolujte, jestli to již není zabráno, popřípadě sourozenectví.
Důvod vyhoštění: Berte v ohled to, že když hráč, který se registroval před vámi má důvod "vražda následníka klanu" nemůžete to samé mít vy, pokud tedy pocházíte ze stejného klanu.
Datum vyhoštění: dd/mm/2647 (bez povolení není možné mít jiný rok než 2647. Jaký je měsíc se dozvíte V horní části Menu, kalendářní den je dle aktuálního.
Povaha: Jak se vaše postava chová? Proč vaše postava udělal to, kvůli čemu byla vyhoštěna? Co má ráda? Co naopak nesnáší? Snažte se rozepsat, jelikož, čím lepší registrace tím lepší hra a šance v získání dalších věcí.
Příběh: Od narození, přes jeho hrůzný čin až po soud, kde se rozhodlo po vyhoštění, to všechno a mnohem více musí příběh obsahovat.
Zajímavosti: Nepovinné, ale pokud má vaše postava něco, co se nehodí o žádné kolonky, tohle je ta pravá kolonka
obrázek: Berou se kreslené obrázky středověkého stylu, nejlépe se hledají na www.browse.deviantart.com. Pokud však máte s vyhledáním problém, je možné kontaktovat administrátora a společně nějaký najít.
Bod bolesti: Nejcitlivější místo, které vaše postava má (zátylek, pravý kotník, atd.). Prosím, u mužů se nepočítají intimní partie...


Další kolonky nevyplňujte, tedy pokud nedostanete později povolení mít Normanda
Jméno: Stejné jako u postavy, jaké jméno bude mít váš společník?
Věk: stejný jako vaší postavy
Vzhled: Základní vzhled je dle klanu. Madra-modrý tygr. Siada- zlatý sokol. Reuvër- bílý vlk. Seneko- rudý lev a Paulo-zelený had. Barva očí, jizvy atd. je na vás.

Registrace odesílejte na e-mail ThomeLCharus@seznam.cz s předmětem "Registrace".
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama