Pa- Delianne Asroe

26. září 2013 v 15:12 | Thome |  Postavy
Jméno postavy: Delianne Asroe
Věk: 23 let
Klan: Paulo
Bývalé postavení: bojovník
Důvod vyhoštění: krádež a smilstvo
Datum vyhoštění: 23. září 2647
Gang: nemá
Momentální postavení: vyhnanec
Schopnosti: nemá
Bod bolesti: Několikrát zlomené pravé zápěstí, které se nikdy zcela nezotaví

Povaha:
Na první pohled něžná dívka se sladkým úsměvem a jemnými gesty, Anne, tak si říká. Avšak v tomto přápadě zdání klame, dominujícími vlastnostmi jsou panovačnost, nebojácnost a svůdnost, které umí výborně využít v boji o holý život. Je vynikající herečka, nebojí se koketovat a svádět- právě tato vlastnost ji dovedla až sem. Je pánem svého života, každým okamžikem experimentuje a zkouší nové věci. Je vznětlivá a tato vlastnost ji často dovádí do konfliktů s ostatními přeživšími. Je tvrdohlavá, pouští se do takřka nesplnitelných úkolů s pocitem, že má celou hru- jak by řekla- pod palcem. Je vynikající hráčka, chce dosáhnout až na vrchol a získat tu nejdůležitější odměnu, po které touží celý svůj život- slávu, slávu a bohatství...
Příběh:
Ráno se probudila s pocitem, jaký mívala vždycky. Mám je pod palcem, tahle hra je má, já jí vládnu a ostatní budou skákat přesně tak, jak jim nařídím. Jako včera nebohý starý Thon, který se po pár pivech nechal tak jednoduše okrást- ostatně jako většina mužské části. Stačilo jen hrát- tak jak to dělávala, hrát nevinnou dívenku hledající svůj vlastní osud a lhát. Samozřejmě v tom hrály roli i ostatní věci, jako třeba její božské tělo. Vypadala úžasně, věděla to a věděli to i ostatní. Anne, má zlatá. Tvou postavu ti závidí leckdo. Ach, ta hruď. Usmála se. Tento den byl avšak jiný, i počasí se změnilo, což se tak často nestávalo. Namísto nekončících dešťů oblaka prozářily sluneční paprsky a mohutná mračna začala ustupovat. Tento den byl skvělý pro další krádež. Milovala (a stále miluje) vůni peněz a bohatství, ale smilnit se jí už nechtělo. Poslední dobou si připadala zvrhlá. Chudák její manžel, který toto chovaní tak trpělivě toleroval a chtěně přehlížel. Později ke smilnění došlo a byla to osudová chyba. Po deváté hodině vyšla z domu, kdy jí v hrudi bušilo vzrušením. Okem přelétla všechny přítomné. Byli pro ni nudní, obyčejní pěšáci s prázdnými měšci. Ladně se pohybovala po zablácené cestě a měla namířeno přímo k hlavní budově. Srdcem toho jejich malého světa. Měla namířeno za Azterem, následníkem vůdce. Blátivou cestu vystřídaly drahé koberce z exotických zemí, vlhký vzduch zmizel a nahradila jej vůně jasmínu.
Chlap jako hora, který bude mít brzy moc nad oním klanem, promluvil hlubokým hlasem ,,Anne, Anne, tebe jsem přesně čekal". V tu chvíli jí přejela ledová ruka. Bála se, jako nikdy předtím. Ale byla nucena to udělat- pro její dobro, chtěla peníze, kterých Anne již zbývalo málo a pomalu mizely ve tmě. Zároveň ji k tomuto muži něco přitahovalo, něco jako jeho moc.
,,Ráda tě opět vidím, Aztere..." Její nohy ji k němu vedly, jeden krok... druhý krok... třetí... čtvrtý...
,,Zadrž, než něco uděláš. Vím o tobě všechno, přišli ke mně s prosbou v očích. Oni se tě bojí, Delianne. Ale já ne." Chtěla utéct, ale nohy jí vypověděly službu, netrpělivě čekala, co se stane. To byla ta největší chyba. Byl mrštný, lstivý a silný, všechno se sehrálo tak rychle. Bojovala , nevzdávala se, ale po čase prohrála, což bylo to nejhorší. Zneužil ji, připravil ji o dva prsty a... následovalo vyhoštění.
Zajímavosti: Chybí jí dva prsty na pravé ruce- malíček a prsteníček, o které přišla při rvačce.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama