Ma- Thome Lee Charus

7. září 2013 v 18:04 | Thome |  Postavy
Jméno: Thome Lee Charus
Věk: 27 let
Klan: Madra
Bývalé postavení: 2. Následník vůdce klanu
Důvod vyhoštění: pokus o vraždu staršího bratra
Datum vyhoštění: 14. 9. 2643
Gang: Myaver
Momentální postavení: vůdce
Schopnost: Bod bolesti, Thůmův meč, Danasche, Imitchův stisk
Bod bolesti: Levý kotníkPovaha:
Hnědovlasý, statný muž, žijící na ostrově vyhnanců již dlouhé 3 roky. K pokusu o vraždu staršího bratra ho dohnala žárlivost. Ostrov ho donutil být nedůvěřivý, protože ostatní vyhnanci nebyli na nováčka zrovna přívětiví a snažili se ho zlikvidovat. Když pochopil jaké to na ostrově je, stal se chladnokrevným vrahem, co zabíjel ty, co se pokoušeli zabít jeho.
Pochází z klanu, který je na tom nejlépe co se týče svalové hmoty, ale je to tvrdohlavec, špatná kombinace, ale tohle si nikdo nevybere. Je to silný cholerik co si jde za svým snem, pokud se tomu tak dá říkat. Chce žít na ostrově co nejdéle, dostat se z něho a vrátit se do klanu, kde by svého bratra nakonec zabil. Jenže, jak je známo, uniknutí z ostrova je nemožné.
Není moc lidí, pro které měl slabost, jsou pouze ti, co mu nevadili, ti co mu vadili a ti, kteří se mohli bát o svůj život v jeho blízkosti. Nu, kým se chceš stát?

Příběh:
Na hradbách byly vyvěšeny modré vlajky s hlavou modrého tygra, co to znamená? Druhý syn vůdce Gerharda se právě narodil a je zdráv. Povídal si o tom klan, povídali si o tom týden, pak o něm mluvili ještě více, ale už to nebyli dohady, jestli bude podobný matce nebo otci. Dohady byli o tom, jaké jméno dostane potomek a jak se smíří s tím, že nebude ten, co nastoupí na trůn, bude až druhý v pořadí.
Starší bratr nenarozeného dostal jméno Chaid, podle praděda jeho otce. A ten mladší, ten, o kterém je tento příběh, ten dostal jméno Thome. A co znamená nebo kdo dříve nosil toto jméno? Možná ten, který zavinil to, jaký Thome je. Thome Menson byl podlý lhář, který žil před více jak třemi sty lety. Okrádal svůj klan a sváděl mnoho žen z klanu, ale přesto to byl nejlepší bojovník v minulosti. O minulém Thomem se moc nemluvilo a proto se jméno moc neznalo anebo se znala jenom ta dobrá část jména.
Mohl být Thomemu asi pět let, když se jednoho podvečera vytratil ze sídla do lesů a dlouhé dny ho nikdo neviděl. Pátrali po něm, ale nemohli ho najít, protože on se našel sám. V lese potkal stvoření, jenž má klan Madra ve znaku. Modrého tygra, spíše ještě malé tygře, jménem Spesis a s Thomem byli spojeni zvláštním poutem. Všem bylo jasné jedno, je to Thomeho Normand, protože Spesis uměl mluvit.
Od té doby žil Thome s modrým tygrem, společně rostli a vždy chodili spolu. Pouze se nechápala jedna věc, proč má Normanda Thome, ale ne Chaid?
Thomeho dětství nebylo zajímavé, ale jakmile se stal klanově dospělý (15 let), začal chápat to, že se nejspíše nikdy nestane vůdcem klanu.
Záviděl, záviděl svému bratrovi, že ho od mala učí být vůdcem a také lépe bojovat, Thome se to snažil přetrpět, ale při jedné slavnosti, při dni obydlení ostrova přetekl pohár jeho pohár a on se rozhodl svého bratra zabít. V 19 letech začal plánovat, plánoval smrt svého bratra, Spesis se ho snažil přemluvit, nechtěl aby to udělal, protože věděl, co se může stát, ale Thome je tvrdohlavý, neústupný a svůj plán důkladně promýšlel. Po 4 letech, opět v den oslavy byl den D. Thomeho důkladně promyšlený plán neměl mezeru, kdyby však nebylo jedné ženy. Ten den měl být Chaidovi slavnostě přidělený post následníka vůdce klanu, ale mimo to i Chaid měl oznámit své zásnuby s jeho dlouholetou přítelkyní Morris. Plán se zvrtnul, místo toho aby Thome zabil svého bratra při použití Thůmova meče neprobodnul Thomeho, ale Morris. Thome zahalený v tmavém plášti viděl co provedl a stejně tak i celý klan. Morris se nedokázalo pomoc, zemřela ihned a Chaid byl pouze zasaženou lehce čepelí do ruky. Než si Thome tu věc uvědomil, jeho otec už vraha držel v pevném sevření Imitchova stisku. Lana Del, Thomeho matka odhalila na místě tvář vraha, ale jakmile všichni spatřili tu tvář, všem se zastavila krev v žilách. V moci adrenalinu přiskočil Chaid k otci a srazil ho k zemi, vzal bratra za kápy a hodlal ho zabít holýma rukama. Vložil se do toho klan, Thome byl uvězňen a připravoval se soud. V sídle a po celém ostrově byli vyvěšeny černé vlajky, za Morris, ženu, která nejenom měla být následnou vůdkyní, společně s jejím partnerem Chaidem, ale také nosila pod srdcem jeho dítě.
Na proces Thomeho se čekalo dlouhé týdny a když nastal ten den, verdikt byl jasný. Poprava by byla moc snadná, to pravé, to pravé byl ostrov a ten samý den už Thome a Spesis, jako jeho Normand seděli v podpalubí přivázáni čekali na své vyhoštění.
Dlouhé čtyři roky již tito dva přečkávají na ostrově, bojují o přežití a také spolu vedou gang, ale při nedávné potyčce s druhým gangem byli oba dva gangy skoro pobyty, přežil jenom Thome a Spesis, možná ještě jeden velmi zraněný, bývalý člen klanu Seneko, ale to není jisté…

Je však jediný člověk, který Thomemu z celého srdce chybí. Je to malé, nevinné dítě. 8-leté dítě, jenž nazýval sestrou. Colia, která tu vraždu viděla Thomeho zavrhla, ale on ji stále miluje jako svoji malou sestru.

Normand: Spesis

Vzhled:
Spesis vypadá jako obyčejný, modrý tygr, ale je o něco mohutnější, jeho oči se prolévají zelenou a zlatou barvou a čenich je zcela bílý.

Thome před vyhoštěním


Po vyhoštění, momentální vzhled
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama