Kde jsi

3. září 2013 v 15:56 | Thome
Nikdo tomuhle místu nedal jméno, nikdo se neodvážil a nikdo kdo na něm kdy žil, ho nenazval jinak než "Ostrov vyhnanců". Každý v okolních ostrovech, patřících pěti klanům se tohoto místa bojí. Nikdo, kdo má rád svůj život zde nechce zkončit. A ten koho zde za trest vysadí, už neuvidí okolní svět, svoji rodinu a rodné místo. Po zbytek života bude jenom hledat potravu, pitnou vodu a věci, které by jeho život prodloužili i o jediný den.
Na ostrov se lze dostat několika způsoby, pokusem o vraždu, vraždou, krádeží, velezradou a dalšími způsoby, které klan bere za zločin. Zrádce, zloděj či vrah je zbaven svých schopností, veškerých osobních věcí, až na jednu zbraň a vysadí ho na vzdálený ostrov a navždy ho odpustí.
Postupem věků se vyhnanci spojili do různých gangů a vedou mezi sebou až do dneška boje o území, kořist i o to malé množství věcí, co do vyhnanství mají. Ale jsou i tací, co si stojí na vlastní noze a bojují o své přežití. Na ostrově můžete najít různé předměty, co naznačují, že na tom místě je někdo pohřbený. Ať zabodnuté, vysoké kůly, nebo kříž, či hrouda kamení. Těchto míst je na ostrově stovky ale také i nepohřbení v různém stádiu rozkladu. Avšak bez všech osobních věcí, ty jsou ukradeny ostatními a nebo navždy ztraceny.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama