Gangy

3. září 2013 v 21:41 | Thome
Gangy, skupiny vyhnanců točící se kolem 6ti členů. Počet klanů je podle počtu hráčů ve hře, proto neposílejte e-mail s žádostí, jestli můžete mít gang a být vůdcem.
Když se rozhodne o vzniku nového gangu, napíši e-mail hráči, kterému nabídnu být vůdcem a je na něm jestli přijme. Pokud ano, dostane informace, pokud ne, kontaktuji jiného hráče.

A co postavení gangu?
Zelenáč: Každý po vstupu do gangu je zelenáč, nemá žádnou schopnost a je to takový nováček. Toto postavení trvá tak dlouho, dokud se vůdce nerozhodne o důvěře k němu.
Špeh: Získali jste si aspoň trochu důvěru vůdce? Bravo! Jste špeh, máte jednu schopnost, záleží na klanu v kterém jste se narodili a nadále jste obyčejným členem gangu.
Bojovník: Asi jste se spřátelili s vůdcem co? Máte dvě schopnosti a důvěru vůdce a taky možná nějaké přátelství (pokud je to tady vůbec možné...).
Vrah: Získali jste tři schopnosti a nejspíše dobře znáte vůdce, taky jste nejspíše dost silný člen gangu.
Vůdce: Velký šéf co vše řídí, povyšuje, seřazuje, rozhoduje o tom co bude s klanem a také kdy a s kým budou bitky.

!Postavení v gangu mají názvy danné, ale to neznamená, že tuto funkci máte, jste furt normální vyhnanec, ale máte svůj gang. Pouze vůdce zaujímá svůj post, ostatní bojují za klan, společně s vůdcem!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama