F.A.Q

3. září 2013 v 14:48 | Thome
1. Q:Jak zjistím, že je moje postava přijatá do hry?
A: Na tvůj kontaktní e-mail ti přijde zpráva "PŘIJATO" a k tomu potřebné informace, týkající se hry. Pokud postava nebude přijata, na e-mail ti přijde zpráva s tím co upravit.

2. Q: Mám jednu postavu, ale můžu jich mít více?
A: Každý má ze začátku JEDNU postavu, ale je omožné jich mít více. Bere se hlavně aktivita a kvalita psaní.Pokud někdo bude mít více postav bez dovolení, bude mu jedna postava smazána, při opakovaném přohřešku hrozí zablokování.

3. Q: Jsem/Nejsem v gangu a chci být vůdcem, jak se jím stát?
A: Pokud máš gang, musí ti součastný vůdce předat "žezlo". Vůdce pak bude obyčejným zelenáče v gangu nebo může odejít.
Pokud gang nemáš, jediný způsob jak se stát vůdcem je za odměnu a také podle počtu hráčů ve hře. Tomu kdo má právo se stát vůdcem dostane informační e-mail.

4. Q: Na blogu jsou schopnosti, ale jaktože moje postava žádnou schopnost nemá?
A: Každý na začátku nemá žádnou schopnost, když přistoupíš do gangu a budeš zelenáčem, také nemáš schopnost, ale poté co se staneš zkušenějším a postoupíš na špeha, získáš jednu schopnost (záleží na klanu, z kterého pocházíš).

5. Q: Kolik je maximum schopností?
A: 4, ty má pouze vůdce klanu.

6. Q: Když z gangu odstoupím, zůstanou mi schopnosti?
Záleží na postavení v gangu. Pokud odejdeš jako bojovník a výšše, zůstane ti jedna schopnost (špehovi nezůstane žádná schopnost a to ani zelenáčovi).

7. Q: V bývalem gangu jsem byl/a Vrah a nyní chci do nového gangu, jak je to se schopnostmi.
A: Začínáš s nimi od nuli. V bývalém gangu nezáleží na postavení, vždy se začne od nuly.

8. Q: Co je to Normand a jak ho získat?
A: Každý klan má určitou barvu, zvíře a také vlastnosti a schopnosti. Normand je mluvící zvíře z klanu (Madra-modrý tygr, Reuvër- bílý vlk, atd.). Možnst získat Normanda mají od samého začátku pouze ti, kteří mají bezchybnou registrace (v tom případě napíšu na e-mail společně s informacemi). V tomhle případě s tebou Normand přijde z lodi. Také může Normanda získat průběhem hry, v tom případě ho nalezneš (třeba v lese). Také je možné ho získat z akce.

9. Q: K čemu je gangu kořist?
A: Kořist získává každý hráč svému klanu v akcích, ale také ho gang společně může sebrat druhému gangu při vyhrané bitvě. 1. v měsíci si gang s nejvyšším počtem kořisti může vybrat různé předměty, pro zlepšení života (v případě "středověku" to jsou, poštovní holubi, mapa ostrova, čutory na vodu, obvazy, léky, ale také věci na šití- oblečení se po pár měsícíh nějak potrhá, no ne?)

10. Q: Kdo vybírá odměny pro teng gang s nejvyšší kořistí a co pak?
A: To co si gang vezme záleží na počtu kořisti, protože věci nejsou nejlevnější. Jestli odměnu vybere vůdce nebo celý gang je pouze na nich. 2. v měsíci se kořist vynuluje a začíná se odznova. Pokud si však gang 1. nic nepořídí, kořisti zůstávají netknuté u všech gangů.

11. Q: jak získat kořist?
A: Bitvami mezi gangy- pokud si gang A chce dát souboj s gangem B, musí mi oba dva vůdci poslat potvrzovací e-mail. Do dvou dnů se na blogu ukáže výsledek boje.

12. Q: Jak probíhá boj?
A: Z důvodu složitosti simulované bude boj probíhat dle systému náhodných čísel. Na stránce s náhodnými čísly nahodím čísla 1-10. Jeden gang bude mít lichý čísla, druhý gang sudý. Vyhraje gang s větším počtem jeho čísel. Také je možna remíza, v tom případě dostanou oba dva gangy nějakou kořist.

13. Q: Jak často může mít gangy souboj?
A: Jeden gang může mít souboj maximálně 3x týdně.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama